Vybavení pro hráče (dresy)

Dresy na sezónu 2019/2020. http://www.vosyprahashop.4fan.cz/

Objednané a zaplacené vybavení pro naše hráče bude zasláno do výroby v srpnu 2019. Je potřebné, aby objednávka za klub přesáhla 5 tis. Kč.
Apeluji na hráče a jejich rodiče, aby objednávky a platby učinili včas. Na začátku školního roku bude na výrobce tlak a termíny zhotovení dresů se pak neúměrně prodlužují. Děkuji za pochopení.

Olda - výstrojní důstojník FBK Vosy Praha

Tags: 

Přihlašování na Letní soustředění Rumburk 2018

Doba letního soustředění se blíží a je na čase začít s přihlašováním. Soustředění je povinné pro všechny hráče a je důležitou součástí na novou sezónu. Informace a elektronickou přihlášku najdete v menu "Akce a soustředění" na levé straně této stránky. Takže nezbývá nic jiného, než se do toho pustit.

 

Tréninky 2017/2018

Vítám všechny po prázdninách. Od této chvíle se začnou stránky plnit důležitými informacemi. První z nich jsou tréninky všech kategorií. V sekci "tréninky" v levém menu stránek www.vosypraha.eu naleznete nový rozpis tréninků. Zatím tam není druhý trénink juniorů, jehož čas se dozvím až po dnešním večerním jednání. Co see týká začátku tréninků, tak začínají příští úterý na Hamru a v polovině září i v DDM MONET. Tréninky juniorů začnou od 18.9.  Další informace k tréninkům budou následovat.

Schůzka rodičů

Jak jsem již psal níž, tak avizovaná schůzka rodičů bude tentokrát open air, a to v pondělí 26.6. od 19:30 v amfiteátru v areálu VOSA. Do areálu se dostanete nejlépe od školy ZŠ Mráčkova (areál je hned za školou), nebo z ulice Hasova (vchod u MŠ). Pokud jste ještě nepotvrdili účast, učiňte tak na 777188350 nebo ofiko@seznam.cz. Těšíme se na vás

Zdravotní prohlídky a pojištění

Chtěl bych znovu apelovat na provedení zdravotních prohlídek, které musí mít všichni hráči florbalu. Pokud ještě prohlídku nemáte, riskujete tím velké nepříjemnosti. Zde si můžete přečíst všechny potřebné informace k tomuto tématu: https://www.ceskyflorbal.cz/…/cfbu-upozornuje-na-povinne-zd… Neberte to na lehkou váhu a mějte vše v pořádku. Dále mám pár slov k pojištění hráčů: Všechny tréninkové jednotky, organizované pod DDM, jsou pojištěné.

Stránky