Informace k soustředění Rumburk 2019

 

Tak a jsou zde informace k soustředění Rumburk , na které už netrpělivě čekáte.
Příjezd (vlastní doprava): sobota 17.8.2019 mezi 12:00 - 14:00 v restauraci Sportlife centra Rumburk ( u recepce). Adresa je Lesní 1302/12, Rumburk.

Při předání dítěte je nutné odevzdat vyplněnou bezinfekčnost, která jeke stažení ZDE . Dále předáte kartičku zdravotní pojišťovny (stačí kopie). Lékařské potvrzení o způsobilosti k zotavovacím akcím odevzdávat nemusíte, ale je nutné ho mít zařízené. Platí celý rok.
Potom už jen případné léky s návodem k užívání.

Pokud jste dosud akci neuhradili, učiňte tak co nejrychleji, případně uhraďte při příjezdu.

S sebou: florbalka, lahev na pití (nebudu opět rozebírat, jak má lahev na pití vypadat), obuv do haly (sálovky), běžecké boty na ven (opravdu kvalitní běžecké boty, nikoliv pohorky a podobné zrůdnosti. Na každý den alespoň dvoje froté ponožky (dobře sají pot a nedělají se puchýře), na každý den alespoň dvě trička a pokud to bude možné, tak i dvoje kraťasy. Tepláková souprava, nepromokavá bunda s kapucí ( pláštěnka není na běhání v případném mírném dešti vhodná), kšiltovka, plavky, věci osobní hygieny, osuška, ručník, věci na spaní (spí se na povlečených postelích), brýle proti slunci. Další věci dle potřeb vašeho dítěte a vašeho uvážení.

Co se týká mobilů, nebudu je zakazovat, jen upozorňuji, že za ně nebudeme brát žádnou odpovědnost a dítěti je dáváte na vlastní nebezpečí. Stejně tak neručíme za jakékoliv elektronické hračky, počítače, tablety atd.. Děti budou mít tak pestrý program, že na tyto věci nebudou mít příliš času. Pokud vám bude dítě psát či volat, že se mu stýská, zavolejte ihned na mé číslo 777188350 a já ihned nasadím léčebnou protistýskací kůru ;-).
Ukončení: sobota 24.8. si děti vezvedněte opět na recepci mezi 9:30 - 10:00. Prosíme o dochvilnost.
Případné další informace rád podám na 777188350

termín: